This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Tesla S w carsharingu Panek

Aby wypożyczyć Teslę S w carsharingu, wystarczy zainstalować aplikację Panek CarSharing na swoim telefonie lub tablecie. Następnie należy się zarejestrować podając swoje dane i wysłać zdjęcie prawa jazdy. Po weryfikacji, która trwa zwykle do 1 godziny, na prostej mapce można odnaleźć interesujący nas pojazd, zarezerwować go i ruszać w podróż.

Panek zapowiada, że Tesla S pojawi się w usłudze wkrótce.

Tesla S w usłudze Panek

Tesla S wyposażona jest 17–calowy wyświetlacz, za pomocą którego sterujemy wszystkimi funkcjami samochodu np.: regulujemy klimatyzację, ustawiamy stacje radiowe czy ustalamy cel nawigacji. Na desce rozdzielczej znajdują się tylko 2 przyciski fizyczne – jeden służący do otwarcia schowka, drugi do włączenia świateł awaryjnych. Tesla Model S wyposażony jest w 2 silniki, które zapewniają moc łącznie 525 KM, a na jednym ładowaniu pokonamy nawet 500 km.

Ten model jest pierwszym samochodem z możliwością częściowej jazdy autonomicznej. Autopilot przejmuje tutaj prowadzenie na autostradzie, zajmuje się utrzymaniem pojazdu w pasie ruchu i pilnuje odpowiedniej prędkości.

Panek ma w swojej ofercie takie modele do wypożyczenia jak Syrena 105, Mercedes W124, Ferrari F430, Aston Martin, V8 Vantage