This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

TOWARY MODNE 82 - Komputer z Krakowa MK-45

 •  

  pokaż komentarz

  Koleś ma specyficzny sposób mówienia, trochę anachroniczny (nie wiem czy trafia do ludzi młodych) ale jak się do tego przyzwyczaić, to content rewelacja. Dla mnie osobiście kanał jest w top 10 na polskim youtubie, subskrybuję od dawna i dorzucam na Patronie, bo autor naprawdę się stara.

 •  

  pokaż komentarz

  "O systemie CP/M - poprzedniku DOS-a" - CP/M był raczej równoległy do DOSa. I był przede wszystkim pod Zetkę80 pisany. A jego dalszym rozwinięciem był o ile pamiętam DR DOS, czyli konkurent DOSa. Ja pamiętam CP/M na SpectraVideo, ale był na pewno i na Spectrumnie (siłą rzeczy przez proca), i nawet bodaj na Motkę był też pisany. Stare dobre czasy :-) Teraz nie ma ;-)

 •  

  pokaż komentarz

  Ten człowiek jest absolutnym fenomenem. Sposób w jaki mówi idealnie pasuje do wieku rzeczy o których opowiada. Po prostu całość jest zaproszeniem do przepięknej podróży w czasie. Zrozumieją to tym bardziej te osoby, które - tak jak ja - urodziły się w latach 70-tych i miały to szczęście, że mogły być bliskimi świadkami technologicznego postępu. Magnetofony szpulowe, radia, pierwsze komputery, prl-owskie kalkulatory. Rzeczy, które przypominają dzieciństwo a w moim przypadku przypominają dodatkowo mojego Ukochanego Ojca, który zajmował się tym wszystkim. Wspaniały kanał. Wspaniały film.

1 2 3 następna

Podobne linki z tagiem #technologia