Poland

Tusk do Kaczyńskiego: "Chodźmy na wspólny spacer. Pogadamy o dawnych czasach"

  •  

   pokaż komentarz

   @lunaexoriens: Kto jest betonem PO, to mu różnicy nie zrobi; młodym "zdenerwowanym" też to różnicy nie zrobi, bo u nich wyklucza każda przesłanka współpracy z POPiSem; bydło cyklu pięcioletniego teraz jest za PO, więc i u nich żadna różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @lunaexoriens: Haha!Zaszkodził.Dobre.Faktycznie może nieco Raflalalek stracił w oczach świadomych wyborców,ale przecież takich jest zdecydowana mniejszość (do 10% ogółu).Ci świadomi wyborcy i tak nie pójdą zagłosować na Dudexa,więc nic tak naprawdę nie stracił.Za to Malcolm Plusk po raz kolejny robi z siebie człowieka dialogu podczas gdy to on doprowadził do tego,że POPiS poza kampanią wyborczą nie zaistniał.Z kolei Czaskoski zyskał "wolność" i teraz jest już niemal kandydatem niezależnym.Tak,to brzmi głupio,ale ciemny lud to kupi bo jak wspomniałem 10% i to 10% ogółu społeczeństwa nie tylko głosujących na PO.Przypominam,że bój toczy się o elektorat centrowy i niezdecydowany bo tylko ten można w drugiej turze przyciągnąć do siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @SaycoRa: Ja jestem w miarę świadomym wyborcą i wolę Dudę. Trzaskowski wydał 3.6 mln zł na organizację organizującą zamknięte warsztaty z "gimnastyki miejskiej" dla anarchistów, nauczanie antykapitalizmu czy że własność prywatna jest złodziejstwem. Sponsoruje też organizację Lange.
   Był zwolennikiem przyjmowania imigrantów z niemieckiego programu.
   Zaczął od wprowadzania LPG do szkół, zdelegalizował marsz Konfederacji. Przypominam, że w czasie wojny prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych, ja mu nie ufam do tego stopnia, że nawet już wolę na moment socjalistę. Nie jest aż taki zły, sprzeciwił się ustawie o prokuraturze. Ciekawe na ile Trzaskowski sprzeciwi się PO? Jakoś planom relokacji się nie sprzeciwił.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna

Football news:

In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him
Chelsea will compete with Everton for Regilon. Real Madrid is ready to sell him
Espanyol asked La Liga to cancel the flight. The Catalans have been in the relegation zone since the fifth round
Inter have not yet decided on Conte's future. Everything will be decided after the Europa League
Haji resigned as Viitorul's coach