Poland

W glejaku komórki odpornościowe wspierają rozwój guza zamiast go niszczyć

pokaż komentarz

Niestety glejak to wyjątkowo paskudny nowotwór mózgu, i jest względnie mało innych nowotworów o tak kiepskim rokowaniu- tutaj przeżywalność jest 9-12 miesięcy od rozpoznania. Rzadko więcej niż rok ( ͡° ʖ̯ ͡°) Operacja to podstawa, i mimo że w histpacie wyjdzie że marginesy są czyste to są wznowy miejscowe.
Jeszcze do niedawna jego oficjalna nazwa to był glejak wielopostaciowy ( aktualnie to sam glejak, ewentualnie glejak grade IV) bo jak sama nazwa wskazuje mógł bardzo różnie wyglądać.
Takie badania to wstęp do lepszych terapii- żeby coś wyleczyć trzeba wiedzieć coś więcej że to trzeba wyciąć. To dobry znak że nad tym pracują, jako ktoś kto się między innymi takimi nowotworami zajmuje czekam na więcej dobrych wiadomości.

Football news:

Koeman on the future: It's strange to have to answer such questions. We had a 19-match unbeaten streak
Hans-Dieter Flick: After relegation from the Champions League, I can't sleep well. My eyes can confirm that
Tuchel is Interested in the option of inviting Varane to Chelsea
Barry Ferguson on Kudela's ban for racism: 10 matches is ridiculous. It was necessary for a year
Saka-Europa League Player of the Week
Zhemaletdinov's agent about negotiations with Loko: Leonchenko offered to meet, and then wrote: I'm sorry, I can't. Ask him questions
In 2018, Dzeko supported a defender from the Roma youth team, who tore both ligaments in his knee. The kid came back and gave the assist to Edin