This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Walka na metalowe tyczki na polsko-białoruskiej granicy

 •  

  pokaż komentarz

  żeby nie było, że 100% komentarzy reprezentuje złe i nierozwinięte społeczeństwo: niniejszym całkowicie oskarżam resztę o wrogość (hejt) wobec tych osób, która nie jest uzasadniona przez uznawanie konieczności kontroli nad terytorium. Dobre i intelektualnie rozwinięte społeczeństwo, zestawiałoby ową kontrolę np. z zagadnieniami potencjalnych korzyści z migracji. Pierwszy z brzegu przykład: obciążanie kredytem za pilnowany pobyt do czasu wyjaśnienia i dalszych decyzji (pobranie próbki genetycznej, żądanie kredytowe za dowolną ilość lat przedstawiane krajowi w którym ostatecznie ktoś będzie miał jakikolwiek dochód lub majątek, możliwość odrobienia również w PL). Itd. Itp.
  @evolux

  Wchodzę przez płot, potem przez okno i mówię "Ja nie do Ciebie tylko do Twojej żony a jeśli jej nie ma to do córki, jak skończę to rób mi kanapki". Ty jako cywilizowany człowiek "OK, tylko zostaw dowód i wisisz mi za każdą noc". Potem się zastanawimy co dalej.

  Genialne!


  ---

  Cywilizowany człowiek pozwoli intruzowi wejść na dwa metry by ten wyłapał Headshota. Żeby nie było wątpliwości, że włamał się na posesję skoro mózg lezy w granicach Twojej posesji.