This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Zamordystyczno-faszystowskie zapędy Sutkowskiego i redaktorki onetu

Zamordystyczno-faszystowskie zapędy Sutkowskiego i redaktorki onetu

"Pewne profity należy dać zaszczepionym, takie proste..." (...) "chcesz iść na zakupy - pokaż paszport, chcesz iść do restauracji - pokaż paszport, chcesz iść do fryzjera, kosmetyczki? - pokaż paszport". "Dlaczego rząd boi się to wprowadzić?" - pyta redaktorka

 •  

  pokaż komentarz

  "Pewne profity dać zaszczepionym" takie jak możliwość jedzenia i wychodzenia z domu xD

  A czasami ludzie się zastanawiają dlaczego holokaust był możliwy i jak do tego doszło że zwykli ludzie robili okropne rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   ludzie się zastanawiają dlaczego holokaust był możliwy i jak do tego doszło że zwykli ludzie robili okropne rzeczy

   No między innymi dlatego że jest wieeelu psychopatów odmawiających innym podstawowych praw czy wręcz człowieczeństwa tylko dlatego że urodzili się (albo ich przodkowie) w innym miejscu na ziemi

   @hansschrodinger:

   źródło: IMG_20211027_161809.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Chodtok: ale są nielegalni imigranci.

   Jak rozumiem sam siedzisz od urodzenia w swojej wiosce i nie zamierzasz nigdy jej opuszczać?

   Mało rozumiesz. Nie zamierzam płacić przemytnikom łukaszenki aby przerzucał mnie przez płot. Pojadę tam gdzie mogę przejść granicę legalnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @hansschrodinger: Wiesz, co jest najzabawniejsze? 5 lat temu wszystkie wykopki jednym głosem popierały to, żeby niezaszczepionych dzieci nie przyjmować do przedszkoli (j%%#ć szurskie madki i w ogóle). Kiedy ten sam problem dotknął ich samym, nagle z każdej strony słychać ryk o niesprawiedliwości xD

  •  

   pokaż komentarz

   @hansschrodinger: Swoją drogą nie jestem zwolennikiem takich obostrzeń, ale trudno w tym konflikcie stanąć po czyjejkolwiek stronie, bo obie są p!%$$$%nięte do granic absurdu.

   Porównywanie nieszczepionych do Żydów, serio? Nikt się nie rodzi zaszczepiony lub nie, a żeby zmienić ten stan wystarczy jeden dzień i osobista decyzja. To nie ma nic wspólnego z czystkami etnicznymi, to wojna światopoglądów do których obie strony rekrutują się dobrowolnie. Przecież tak się tylko ośmieszasz intelektualnie.

 •  

  pokaż komentarz

  To dlaczego rząd się boi wprowadzić takie obostrzenia?
  Bo są ku#$% bezprawne!

  ps przyklejam komentarz z innego znaleziska o tym panu:


  Bardzo mnie śmieszy jego tytuł: "Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych" - coś na kształt prezesa okręgowej izby adwokackiej. A tak na prawdę jest to jakieś prywatne kółko wzajemnej adoracji.
  Tutaj statut tego kółka - https://www.klrwp.pl/strona/38/statut/pl

 •  

  pokaż komentarz

  no w Chinach tak samo chcesz pojechać do innego miasta nie kupisz biletu bez paszportu/dowodu przeszedłeś na czerwonym świetle obniżony social-credit i nie możesz pójść do kina. W tym kraju żyje ponoć milion osób wykluczonych które się urodziło nielegalnie bez dowodu nic tak nie zrobisz. Tak samo w Korei północnej przemieszczanie się pomiędzy miastami bardzo utrudnione i nie potrzeba tam żądnej pandemii aby tak było jak u nas lewica chce.

  ,

  źródło: 1581611541_flvwejvdw2.jpg

Podobne linki z tagiem #polska