Czech Republic

Brněnské Šelmy vyhrály nad Olympem a vyhřívají se na čele extraligy

Olymp v Brnì sahal po tiebreaku, ale ètvrtı set nakonec prohrál 23:25. Hostujícímu tımu nestaèilo ani 26 bodù Anety Kocmanové-Havlíèkové. „Zodpovìdnı a poctivı volejbal jsme zaèali hrát až od tøetího setu,“ øekl trenér Pražanek Stanislav Mitáè na webu brnìnského klubu.

„Šelmy nám první dva sety totálnì utekly, naštìstí jsme se pak vzpamatovaly a dokázaly urvat koncovku tøetího setu. Ètvrtá sada už byla z naší strany lepší, v koncovce jsme to ale nezvládly,“ souhlasila kapitánka Olympu Pavlína Šimáòová.

Domácí univerzálka Helena Horká oznaèila získané tøi body za velmi dùležité. „Zahrály jsme dnes hodnì bojovnì, ty poslední dva sety byly velmi vyrovnané. Na to, že ještì asi nejsme úplnì v top formì, to byl dobrı vıkon,“ uvedla Horká.

KLUBZÁPASYVİHRYPROHRYSETYSKÓREBODY

Football news:

Musacchio moved to Lazio from Milan
Lampard did a great job in the first year. But his dismissal is logical: Chelsea regressed after the summer purchase, and Frank lost control
Juventus, Inter and Tottenham spoke with Di Maria. The midfielder wants to stay at PSG for another 2 years
Plowman was headed by Siena. Vladimir Gazzaev has bureaucratic difficulties, but he has already been introduced to the team
Thomas Tuchel: I couldn't miss the chance to work at Chelsea, in the strongest league in the world
Tuchel devoted a lot of time to tactics and talked to all the Chelsea players at the first training session
Ibrahimovic after clash with Lukaku: In the world of Zlatan, there is no place for racism