Czech Republic

Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový

Chladnější dny se blíží a s nimi i topná sezona. Pokud jste nuceni zvažovat výměnu vašeho plynového kotle nebo chcete úspornější a ekologičtější spotřebič, pak vás bude určitě zajímat nabídka pražských plynařů.

Dosluhuje vám kotel? Pražská plynárenská nabízí příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový
Foto: Pražská plynárenská
Popisek: Plynový kotel - ilustrační foto
reklama

Pražská plynárenská aktuálně nabízí svým zákazníkům příspěvek až 10 tisíc korun na výměnu starého plynového kotle za nový a moderní od renomovaných značek Viessmann, Buderus či De Dietrich. K tomu přičtěte akční slevu nákupu vč. instalace až cca 20 tisíc. Cenové zvýhodnění je k dispozici pro stávající i nové zákazníky, kteří na základě čerpané výhody prodlouží dobu, po kterou budou odebírat plyn od společnosti PP. Nabídka je časově omezená, proto se neváhejte podívat na www.ppas.cz/akce-kotle. Nedostatek finančních prostředků můžete vyřešit spolu s partnerem Pražské plynárenské - Modrou pyramidou (www.ppas.cz/financovani).

Podobně je Pražská plynárenská nápomocná svým zákazníkům i při výměně dalších plynových spotřebičů. Řešení společnost nabízí i těm, kterým jejich plynový spotřebič vypoví službu zcela náhle a nečekaně, neboť jako jeden z mála tuzemských dodavatelů plynu nabízí asistenční službu, která se o opravu porouchaného spotřebiče postará.

„Nechceme ve vztahu ke svým zákazníkům končit pouze tím, že jim spolehlivě dodáme energii. Jdeme dále a snažíme se jim navíc poskytovat i související užitečné služby, které mohou potřebovat“, uvedl v této souvislosti předseda představenstva společnosti Ing. Pavel Janeček.

Pražská plynárenská je druhým největším tuzemským dodavatelem zemního plynu a jedním z tzv. tradičních hráčů na trhu, který dodává zemní plyn a elektřinu více než 410 tisícům zákazníků po celé republice. Jedná se o ryze českého dodavatele, jehož vlastníkem je hlavní město Praha.

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: Komerční článek

Football news:

Ronaldo re-tested positive for the coronavirus. He probably won't play against Barca (Correio da Manha)
Simeone's most crushing defeat at Atletico: lack of Parti, clever adaptation of the flick and grandiose Coman
Barca players are unhappy that some players have extended their contracts with reduced wages (Marca)
Capello on the debut of the Beginning: Fantastic goal. I spoke with Gasperini, he is happy
A Spanish journalist compared Fati to a black salesman running away from the police. Barcelona sues (despite the apology)
We play with major soccer bandits, and I get a yellow for it? Mueller - referee of the match with Atletico
Samuel eto'o: Guardiola is great. He didn't go out just for Messi