Czech Republic

Jablonec v neděli s Bohemians hrát nebude, v Ďolíčku řádí covid

Bohemians zrovna mìli hrát v anglickém rytmu víkend-støeda-víkend, jenže v nedìli do utkání nenastoupí.  

Už v dohrávce v Èeskıch Budìjovicích uprostøed tıdne chybìl trenér Ludìk Klusáèek a nìkolik hráèù vèetnì kapitána Josefa Jindøiška. Tım vedl asistent Erich Brabec.

„Páteèní testování na covid odhalilo v tımu Bohemians dalších nìkolik nakaženıch hráèù a èlenù realizaèního tımu. V souètu s pøedchozími pøípady, které jsou stále v karanténì, se jedná o vysoké èíslo. Klub o vısledcích testù informoval Hygienickou stanici Hlavního mìsta Prahy a ta vydala doporuèení ke karanténì celého tımu a odložení nedìlního utkání s Jabloncem,“ uvedl klub na svém webu. 

Víkendovı program 9. ligového kola už ochudilo odložení duelu Ostravy s Libercem. Baník kvùli vıskytu koronaviru nenastoupil ani v pøedchozím kole proti Slovácku, nebo krajská hygienická stanice poslala slezskı tım kvùli šíøení nemoci v mužstvu na deset dnù do karantény. 

Football news:

Gasperini about the Beginning of: He has good technique, but Atalanta needs sharpness in attack. I am sure he will give it to us
The first player bought for cryptocurrency was ex-forward Castilla Barral
Playing on artificial turf is not football. Koeman before the game with Cornell of the 3rd division
The Premier League voted to introduce two substitutions due to concussions
Klopp on 0:0 with Manchester United: Not a disaster, not ideal. There are a lot of good things in the Liverpool game, but no one cares
Ronald Koeman: I hope Messi's suspension will be reduced. I think there is something to challenge
Arsenal have terminated their contract with Sokratis