Czech Republic

Krev nebude. Foldyna do ringu proti Novotnému nenastoupí. A řekl proč

Boxerské klání mezi starostou pražských Řeporyjí, občasným provokatérem Pavlem Novotným (ODS) a poslancem Jaroslavem Foldynou z poslaneckého klubu SPD bylo na spadnutí. Novotný Foldynu vyzval a ten nejprve na výzvu kývl. Nakonec však vycouval. Zde je důvod.

Krev nebude. Foldyna do ringu proti Novotnému nenastoupí. A řekl proč
Foto: TV Barrandov
Popisek: Pavel Novotný, Jaroslav Foldyna, Jaromír Soukup
reklama

Před měsícem hodil starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný rukavici poslanci v barvách SPD Tomia Okamury Jaroslavu Foldynovi a vyzval ho do ringu, kde si to prý spolu mohou vyřídit. Jak je jeho zvykem, Novotný Foldynu nazýval „koštětem“ a naznačil, že ho v ringu hodlá zabít.

Pokud už jste slyšeli o Pavlu Novotném, řekli byste si zřejmě, že šlo o nadsázku – a do jisté míry jistě ano. Pavel Novotný rád používá silná slova a nezdráhá se provokovat. Ale tady to bylo přece jen trochu jinak. Zdá se, že boxerský zápas mezi Jaroslavem Foldynou a Pavlem Novotným se opravdu chystal. Vložila se do toho Česká unie boxerů profesionálů.

Podle České unie boxerů profesionálů byl Novotný ochoten vstoupit do ringu a rozjet exhibiční zápas. A Foldyna svou účast taktéž přislíbil, ale nakonec si to rozmyslel. Kvůli blížícím se krajským volbám, ve kterých Foldyna kandiduje za SPD.

„Tak bohužel exhibiční duel mezi Jardou Foldynou a Pavlem Novotným se neuskuteční! Promotéři se snažili a byli ochotni splnit i dosti vysoké finanční požadavky aktérů. Novotný souboj odsouhlasil, ale Foldyna si bohužel svůj prvotní postoj rozmyslel. Dle svých slov nechce dělat z politiky komedii a i s ohledem na krajské volby (ve kterých kandiduje) se bude raději věnovat práci,“ oznámila Česká unie boxerů profesionálů na sociální síti Facebook.

Box Novotného s Foldynou

Box Novotného s Foldynou

Psali jsme:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama autor: mp

Jinde na netu:

Další články z rubriky

Známý moderátor ČT lhal ve vysílání. Petr Žantovský podal stížnost a... tady je odpověď

TÝDEN V MÉDIÍCH Řešit zcela nestandardní situaci moderátorky České televize Světlany Witowské by ury…

Football news:

Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys
Neymar was the player of the match Atalanta-PSG. He gave an assist
ПС PSG suffered through the entire quarter-final and turned it over in 149 seconds. Lifted the Italian curse and went so far in the Champions League for the first time in 25 years
ПС PSG's pain was transformed into happiness: in three minutes, the suffering stars turned into celebrating kings
The club from Italy won't win the Champions League for the 10th year in a row. This is an anti-record