Czech Republic

Lipsko uspělo i podruhé v sezoně, doma zdolalo Frankfurt

Fotbalisté Lipska si dnes poradili 2:1 s Frankfurtem a vyhráli i ve druhém kole německé ligy. Jednou brankou se na výhře domácích podílel Timo Werner, který měl podle médií namířeno do mistrovského Bayernu Mnichov, ale Lipsko dnes informovalo, že s útočníkem podepsalo novou smlouvu.

Werner, který se po vleklém jednání upsal klubu do léta 2023, se prosadil v desáté minutě a navázal na gól z úvodního kola, v němž přispěl k triumfu 4:0 nad Unionem Berlín. Na 2:0 zvýšil v 80. minutě Yussuf Poulsen a i když minutu před koncem snížil Goncalo Paciencia, Lipsko těsné vedení udrželo.