Czech Republic

Necid dal dva góly za Haag, Kluž před odvetou v Edenu jasně vyhrála

Rumunsko

O vítìzství domácích rozhodl dvìma góly Ciprian Deac, po jednom zásahu pøidali Michael Pereira a Constantin Paun-Alexandru. Kluž, která první zápas se Slavií doma prohrála 0:1, nastoupila v sestavì: Arlauskis - Camora, Muresan, Burca, Peteleu - Paun-Alexandru, Hoban, Itu (62. Bordeianu) - Deac (74. Omrani), Costache, Pereira

Slovensko

Vısledky 6. kola: Michalovce - Sereï 1:1 (17. Vojtko - 9. Cleber), Ružomberok - Trnava 0:1 (40. Mitrea z pen.), Žiar nad Hronom - Trenèín 0:4 (5. Roguljiè, 41. Bukari, 68. Èatakoviè, 85. Van Kessel).

Tabulka

Tım Z V R P S B

Rusko

Vısledky 7. kola:

Tabulka

Rakousko

Vısledky 5. kola: Mattersburg - St. Pölten 0:1, Rapid Vídeò - Linec 1:2, Wolfsberg - Altach 5:2, Hartberg - Austria Vídeò 2:2, Salcburk - Admira 5:0, Štırskı Hradec - Tirol 2:0.

Tabulka

Nizozemsko

Útoèník Tomáš Necid z Haagu v dnešním utkání ètvrtého kola nizozemské ligy s Waalwijkem vstøelil dva góly a hostujícímu celku pomohl k vıhøe 3:0 a prvním bodùm v sezonì. Tøicetiletı èeskı fotbalista se v tomto roèníku trefil už tøikrát.

Necid se poprvé prosadil v 57. minutì, kdy ranou zpoza vápna zaskoèil brankáøe Keese Hemskerka a po gólu Toma Beugelsdijka z prvního poloèasu zvıšil na 2:0. Druhı gól pøidal sedm minut pøed koncem z pokutového kopu, pøestože domácí gólman si na støelu ètyøiaètyøicetinásobného reprezentanta sáhl.

Vısledky 4. kola: Tilburg - Emmen 2:1, Almelo - Arnhem 1:1, Heerenveen - Twente Enschede 0:0, Waalwijk - Haag 0:3 (dva góly dal Necid), Utrecht - Venlo 1:2, Zwolle - Sparta Rotterdam 2:2.

Tabulka

Belgie

Vısledky 5. kola: Cercle Bruggy - Waasland-Beveren 1:0, St. Truiden - Waregem 0:0, Ostende - Mechelen 2:1, Charleroi - FC Bruggy odloženo.