Czech Republic

Plán přípravy na novou sezonu NBA: basketbalisty čeká 49 zápasů

Každı tım nastoupí v pøípravì minimálnì dvakrát. Obhájce titulu Lakers èekají ètyøi utkání, stejnì jako Chicago s èeskım reprezentantem Tomášem Satoranskım.

Bulls si zahrají dvakrát proti Houstonu a dvakrát proti Oklahomì, která po letošním draftu získala dvacetiletého èeského rozehrávaèe Víta Krejèího. Ten si ale v záøí pøetrhl pøední zkøíženı vaz v kolenì a èeká ho až roèní pauza.

Poté, co se minulı roèník NBA dohrál kvùli koronavirovému pøerušení až na konci záøí, nemohla liga stihnout tradièní øíjnovı zaèátek. V základní èásti odehraje každı tım 72 zápasù místo obvyklıch 82. Sezona bude ochuzena i o únorové Utkání hvìzd.

Uplynulı roèník se dohrával v uzavøené „bublinì“ na Floridì bez divákù. Nyní se kluby vrátí do svıch hal, ale s vıjimkou Toronta, které kvùli opatøením kanadské vlády bude hrát domácí zápasy v Tampì.

Football news:

Agent: Cheryshev is not going to leave Valencia. The coach trusts him
Bayern gave the midfielder Dayak Union on loan with a buyout option
Lampard on Mount: I moved to Chelsea at his age and it took me a year to find myself. And he already has so many games
Mbappe does not score for PSG 4 matches in a row. This is his worst streak since April-May 2018
Mourinho on Rashford's words: Go to Opta and draw your own conclusions. Liverpool - Manchester United-and so quite a loud match
Ronaldo: Real Madrid made a mistake by letting Hakimi go. Sometimes I say to myself: Imagine yourself and him - we would move at a good speed
Barcelona would not consider Messi's participation in the game with Athletic if it were not for the trophy match