Czech Republic

Porážku chceme odčinit, volá písecká trenérka Keclíková

„Mìly jsme špatnı zaèátek obou poloèasù. Domácí si vytvoøily velkı náskok, kterı už jsme pak nedokázaly smazat. Na dlouhé cestování se vymlouvat nechceme, ale vliv to má,“ pøiznává písecká trenérka Kateøina Keclíková.

Odèinit první zaváhání chtìjí Jihoèešky v dalším kole doma, kdy v sobotu od 15 hodin pøivítají tım Dunajské Stredy. „Vìøím, že prohra holky motivuje k lepšímu vıkonu. Zápas jsme si rozebraly a víme, na èem musíme zapracovat. Neèeká nás nic jednoduchého, ale budeme chtít uspìt,“ velí kouèka.

I pøes prohru zùstává Písek v neúplné tabulce druhı za stoprocentním Mostem. Nejbližší soupeø jihoèeského celku Dunajská Streda má za sebou dva duely - v jednom remizoval proti Duslo Ša¾a, ve druhém kole padl o tøi branky s Michalovcemi. 

Podle trenérky by Dunajská Streda nemìla bıt otloukánkem nejvyšší soutìže házenkáøek. „Mají kvalitní tım, velmi dobøe poskládanı. Poctivì se pøipravíme a musíme podat perfektní vıkon, abychom uspìly,“ uvìdomuje si Keclíková.

Písecké házenkáøky by znovu mìla táhnout nejlepší støelkynì soutìže Tereza Pokorná, která za tøi kola nastøílela 22 branek. Daøí se i Veronice Benešové (14) a Kristınì Kubišové (13).

Football news:

Bartomeu deleted his Twitter account after leaving Barca. He and his family received threats
Gennady Orlov about Khabib: Won-well done, but he's not the greatest
Forward Alaves Joselu: Barcelona is one of the best teams in the world. But they can be beaten
In England, they want 25% of coaches and 15% of managers to be from ethnic minorities. Only Southampton did not sign up
Zlatan okovide: the Virus challenged me and I won. But if you are not Zlatan, then do not risk it and think with your head
Koeman on Griezmann: the goals will come, I have no doubt about it. It needs to continue to work
Maguire Pro 1:6 from Tottenham: It seemed like a crisis. We were devastated, we didn't expect this