Czech Republic

Vyloučení? Byl to především zbytečný faul, zlobil se kouč Leverkusenu

Leverkusen hrál v Edenu v oslabení od 22. minuty, kdy byl Bellarabi vylouèen po faulu na unikajícího Lukáše Provoda. „Jasnı pøípad pro videorozhodèího, ten má ale dneska volno,“ napsal na sociální síti twitter nìmeckı klub v narážce na to, že video se v Evropské lize používá až ve vyøazovací fázi.

Bosz se ale na vıkon skotského rozhodèího Willama Colluma nechtìl vymlouvat. „Nìkteøí lidé øíkají, že to na èervenou kartu nebylo, ale faul to byl. A podle mì to byl pøedevším naprosto zbyteènı faul,“ poukázal kouè na to, že Bellarabi zasáhl Provoda v hloubi slávistické poloviny høištì.

Bosz byl také pøesvìdèenı, že i v oslabení jeho tım mìl ze zápasu v Edenu vytìžit víc. „Byla to naprosto zbyteèná porážka. Je samozøejmì nároèné hrát od 22. minuty v oslabení, ale ani tak jsme nemìli prohrát,“ prohlásil bıvalı trenér Ajaxu nebo Dortmundu.

Slavia mohla poèetní vıhodu využít v 65. minutì, ale Nicolae Stanciu penaltu nepromìnil a neuspìl ani s dorážkou. „Byla to zbyteèná penalta,“ øekl brankáø Leverkusenu Lukas Hradecky, kterı pokutovı kop zavinil faulem na støídajícího Petera Olayinku.

„Naštìstí jsem to chytil, ale pak jsme dostali gól,“ pøidal finskı reprezentant. „Je to škoda, protože i v oslabení jsme hráli kompaktnì, a myslím, že to mohlo skonèit 0:0 nebo 1:1,“ pøidal Hradecky, kterého v 80. minutì pøekonal po rohovém kopu Olayinka a rozhodl o neèekaném vítìzství Slavie.

Van Dijk - best Central defender of 2020, Trent-right, Robertson-left (ESPN)
Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two