logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Macedonia

Две лица повредени ноќеска во страотна сообраќајка на патот Тетово - Јажинце | Сител

Сител - пред: 57 мин

Ноќеска во 01,15 часот било пријавено дека на регионалниот пат Тетово-Јажинце се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило “Поло“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од Ф.Е.

Фактор - тукушто објавено

И двајцата возачи кои учествуваа во сообраќајната незгода која се случила на патот Тетово-Јажинце биле префрлени во болницата во Тетово. Имено, несреќата се случила во 1 часот и 15 минути по полноќ помеѓу возило „Поло“ и „Голф“.

+инфо - пред: 52 мин

Тинејџер е тешко повреден по сообраќајка на регионалниот пат Тетово – Јажинце, соопшти Министерството за внатрешни работи. Случајот бил пријавен денес во 01.15 часот. – Сообраќајна незгода се случила помеѓу патничко моторно возило „поло“ со тетовски ...

4NEWS - пред: 39 мин

Ноќеска во 01,15 часот било пријавено дека на регионалниот пат Тетово-Јажинце се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко моторно возило “Поло“ со тетовски регистарски ознаки, управувано од Ф.Е.

All rights and copyright belongs to author:
Themes
ICO