Најмладиот син на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ им покажа на своите следбеници на Инстаграм што му порачала мајка му да купи од продавница, па предизвика лавина коментари.

Имено пејачката му оставила 2000 српски динари на масата, а до нив имало ливче со порака на кое имаше напишано што да купи од продавница.

Брена му нагласила да купи килограм кифлички со сирење ако има, а сето ова Виктор одлучи да го сподели со фановите.

Како ли ќе реагира Брена на овој негов потег останува да видиме, додека во минатото на сметка на синот и пејачката се има шегувано.