Софија Милошевиќ е во шестиот месец од бременоста и чека уште едно дете со својот партнер, фудбалерот Лука Јовиќ.

Таа е многу активна на Инстаграм, па секојдневно објавува свои фотографии.

Сега позираше пред огледало во минијатурно бикини, така што нејзиниот труднички стомак беше во преден план.

Софија изгледа фантастично.

Манекенката се фотографираше во огледало, за да и се гледа секој дел од телото, а следбениците на Инстаграм и напишаа дека изгледа одлично.