logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Lithuania

„Novaturas“ sukirto rankomis su „Finnair“ – perims klientus Estijoje

Baltijos šalių kelionių organizatorius  „Novaturas“ nuo kitų metų pradžios įgyvendins „Aurinko“ įsipareigojimus Estijoje.

Suomijos skrydžių bendrovei „Finnair“ priklausiantis kelionių organizatorius „Aurinko“ dar anksčiau yra pranešęs, kad traukiasi iš Estijos ir savo suplanuotas keliones patikėjo įgyvendinti „Novaturui“.

„Novaturas“ esą pasirinktas dėl ilgametės turizmo patirties ir stabilios finansinės būklės.

Susitarimas pasirašytas tarp „Novaturo“ grupės įmonės Estijoje „Novatours OÜ“ ir „Aurinko OÜ“.

Teigiama, kad abi sandorio šalys užtikrina sklandų įsipareigojimų perdavimą, todėl nei kelionių agentūros, nei „Aurinko“ klientai neturi inicijuoti jokių veiksmų – su jais bus susisiekta tiesiogiai.

VŽ rašė, kad tik Estijoje veikiančiai ir „Finnair“ grupei priklausančiai bendrovei „Aurinko“ 2019–2020 m. žiemos sezonas bus paskutinis, ji visiškai uždaro kryptis. Tai, kaip teigia „Novaturas“, viena iš kelių bendrovių, neatlaikiusių įtemptos konkurencijos Baltijos šalių rinkoje.

„Novaturas“ Estijoje įvykdys įsipareigojimus turistams, kelionių agentūroms ir oro linijų bendrovėms žiemos sezonu kitų metų sausio-balandžio mėnesiais. Poilsiautojus bendrovė skraidins į vienas iš labiausiai pamėgtų žiemos krypčių – didžiausią Jungtinių Arabų Emyratų miestą Dubajų bei vieną iš gražiausių salų Kanaruose – Tenerifę. Skrydžiai bus vykdomi bendradarbiaujant su „Smartlynx Airlines“.

„Džiaugiamės bendradarbiavimu Estijoje – rinkoje, kurioje esame pažįstami jau daugiau kaip 15 metų. Tai sustiprins mūsų pozicijas ir pajėgumus visose Baltijos šalyse“, – pranešime sako Audronė Keinytė, „Novaturo“ grupės generalinė direktorė ir valdybos pirmininkė.

Pernai daugiau nei 300.000 Baltijos šalių keliautojų patikėjo „Novaturui“ savo atostogas. Klientų skaičius išaugo visose trijose šalyse.

Nuo 2018 m. kovo 21 d. „Novaturo“ akcijos kotiruojamos Varšuvos ir „Nasdaq Vilnius“ vertybinių popierių biržose.

Vienas iš grupės strateginių tikslų – išlaikyti pardavimų kanalų įvairovę. „Novaturas“ bendradarbiauja su daugiau kaip 400 kelionių agentūrų. Didžiuosiuose Lietuvos, Latvijos ir Estijos miestuose veikia „Novaturo“ mažmeninės prekybos biurai. Be to, toliau investuojama į e. prekybos kanalo vystymą.

Bendrovės verslo modelis pasižymi didelės apimties veiklos pinigų srautais ir mažomis kapitalo investicijomis, tai suteikia galimybę didelę pajamų dalį išmokėti akcininkams.

Gauk nemokamą RINKŲ savaitraštį į savo el.pašto dėžutę:

Rašyti komentarą
Themes
ICO