logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Lithuania

Per Laisvės gynėjų dieną kalbėta apie atgimstančią blogio imperiją (fotoreportažas)

Sausio 13-ąją 12 valandą Anykščių centre buvo iškilmingai pakelta vėliava ir pagerbti kovotojai už laisvę.

Anykštėnų šiemet į aikštę susirinko gausiai. Susirinkusius sveikinęs Anykščių meras Sigutis Obelevičius priminė, kad tą dieną kovoję už laisvę padėjo galvas tam, jog Lietuvoje neliktų komunizmo šmėklos. „Šiandien mes esame laisvi, galime naudotis pamatinėmis vertybėmis, kurios yra suteikiamos žmogui, tačiau ir šiandien, atrodo, jau numirusi blogio imperija tai šen tai, ten pakelia galvą. Tai Ukrainoje, tai Gruzijoje, tai dabar Maskvoje, kada vėl imamas garbinti Stalinas, Leninas, kai nenorima pripažinti Molotovo- Ribentropo pakto. Todėl ir šiandien laisvė yra ta pamatinė vertybė dėl kurios turime kovoti ir budėti“, – sakė sveikindamas susirinkusius S. Obelevičius.

Vėliavą pakelti patikėta Anykščių muzikos mokyklos mokytojai Jolitai Novikienei ir jos mokinei Rusnei Urbutytei.  Beje, šių metų Laisvės gynėjų dienos ašis –  Anykščių muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų koncertas „Širdys Laisvę jaučia“ Anykščių kultūros centro antrojo aukšto fojė, kuris prasidės  17 valandą 30 minučių.

Linas BITVINSKAS

Themes
ICO